MENU

PL

Jak ważny jest dla Ciebie samorozwój?

W tym temacie chciałbym pokazać jak ważna jest praca nad sobą, dodatkowe zgłębianie wiedzy, poszerzanie swoich horyzontów. W dzisiejszych czasach trzeba być bardzo elastycznym, po to by dopasować się do rynku pracy. Bardzo często trzeba samemu zdobywać kompetencje, być takim samoukiem, rozwijać siebie poprzez pasje, ćwiczenia i pracą nad własnym charakterem. 

Ochrona danych osobowych

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat ochrony danych osobowych.

Dokumenty do pobrania:

Asertywność – czy można się jej nauczyć?
Majówka w PERSPECTA

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 30.04.2018 - 04.05.2018 PERSPECTA będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu 07.05.2018.

Szacunek – podstawą dobrego zarządzania w firmie

W polskich przedsiębiorstwach standardem jest wymaganie szacunku podwładnych w stosunku do przełożonego, jednak w drugą stronę często ta zasada nie funkcjonuje.

Zmiany w prawie pracy w 2018 roku

2018 zapowiada się niezwykle ciekawie w kwestii prawa pracy. Pojawią się zmiany na które niektórzy czekali całe życie, a inni raczej się ich obawiali.

Zarządzanie a przywództwo

W powszechnym rozumowaniu zarządzanie i przywództwo są traktowane synonimicznie. 

Pracą leczę kompleksy

W opinii wielu osób, ludzie są bezdomni, dlatego że takim osobom nie chce się pracować, z tej przyczyny ludzie bezdomni są potępiani.

Zmiany w profilu działalności

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01.01.2018 kończymy działalność związaną z usługami agencji pracy oraz doradztwa personalnego.