MENU

PL

Szkoleniowy świat po pandemii

W marcu 2020 roku mało kto spodziewał się, jak nasz świat wywróci się do góry nogami. Dla wielu osób czas pandemii to okres trudnych pożegnań, lęku o najbliższych, strachu przed zachorowaniem. Wielu utraciło pracę, zmuszeni sytuacją musieli chwytać się innych prac w oczekiwaniu na poprawę sytuacji na rynku. Co można zrobić, by poprawić swoje położenie? Jak sobie pomóc?


W trudnym czasie pandemii wielu z nas zweryfikowało swoje plany. Niektórzy przeszli na pracę zdalną, którą realizują z różnym skutkiem. Podczas, gdy część z nas już wie co robić ze swoim życiem i planami, inni ciągle szukają dla siebie nowych dróg i możliwości zmian. Umiejętność dobrego reagowania na zmianę, elastyczność, to cecha której musimy się nauczyć, by spokojnie dryfować na rynku pracowniczym. Pomoże nam do tego ustawiczne podnoszenie swoich kwalifikacji.
Napiszę teraz, może z odrobiną górnolotności: ZRÓB COŚ DLA SIEBIE. Hasło, które będzie sie kojarzyć trochę z egoizmem, trochę z hedonizmem. Zrób dla siebie coś, co będziesz mógł wspominać. Coś co zatrzyma pandemiczny czas przeciekający przez palce. Nieważne, czy to będą szkolenia z zarządzania, czy internetowy kurs zdobienia paznokci czy też poznanie gry w szachy. Coś NOWEGO.


Pamiętaj też o nas, w pandemii czy już w czasie, gdy pandemia się wyciszy, ciągle jesteśmy tu dla Ciebie. Pomożemy Ci w rozwoju własnym i Twoich pracowników. Dzieki szerokiej gamie szkoleń i atrakcyjnych ofert możemy zaoferować bardzo wiele.
Twoja Perspecta.

Paulina Kubińska


wróć