MENU

PL

Akcja Integracja

Postępujące szczepienia i stopniowe luzowanie restrykcji związanych z pandemią pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wiele osób, które zmieniły pracę w okresie pandemii nie miało możliwości poznać się ze swoimi współpracownikami i nadal pracują w systemie zdalnym. W tym wpisie podpowiemy, jak można skutecznie zapoznać i zintegrować ze sobą zespół.

 

Amerykański przemysłowiec, założyciel znanej marki samochodowej Henry Ford powiedział „Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces”. Założyciel marki, której przez dziesięciolecia udało się być jednym z liderów na rynku i utrzymać się na nim po dzień dzisiejszy, doskonale wiedział, że praca zespołowa jest kluczem do osiągnięć.

W obecnych czasach, gdy zmagamy się z kolejnymi falami pandemii, praca zespołowa w wielu firmach może być nie lada wyzwaniem. Wiele przedsiębiorstw zdecydowało się na zdalny bądź hybrydowy charakter pracy, co znacznie urudnia wzajemne poznanie się współpracowników, zbudowanie nowych relacji i poznanie swoich mocnych i słabych stron. Taki stan może przekładać się na kiepską atmosferę, brak motywacji albo słabsze wyniki. Jak sobie pomóc, gdy takie problemy stają się dostrzegalne? Ze świetną propozycją przychodzi Perspecta, jest nią szkolenie Integracja – Covidacja.

Ocena umiejętności interpersonalnych w zespole, ukazanie kompetencji pracowników, pomoc w zbudowaniu relacji międzyludzkich to główny cel Integracji – Covidacji. Ćwiczenia, które będą prezentowane na tym szkoleniu pomogą odnaleźć słabe punkty w komunikacji, ukazać co należy zrobić ku poprawie sytuacji. Nacisk na aktywne słuchanie i kreatywność zbuduje atmosferę otwartości i zrozumienia. Takie działania podniosą morale pracowników i  zwiększą efektywność zespołu, co przełoży się na osiąganie realnych celów. Wszystko to w atmosferze świetnej zabawy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą :

http://perspecta.pl/integracja-pracownikow

Paulina Kubińska


wróć