MENU

PL

Bezpłatne szkolenie Zarządzanie i Kierowanie Zespołem 09.11.2019

Dlaczego boimy się chodzić do psychologa?

W Polsce uważa się, że do psychologa chodzą tylko i wyłącznie osoby mające poważne problemy natury psychicznej, zagrażające ich życiu. I tutaj właśnie jest odpowiedz na pytanie zawarte w tytule artykułu. Opinia społeczeństwa na temat wizyt u psychologa. Kojarzą nam się z czymś złym. Te przeświadczenia mają swoje korzenie w odleglej przeszłości, kiedy psychoterapia kojarzyła się z chorobami psychicznymi. Lekarz psychiatra – leczył i przepisywał lekarstwa, a samego pacjenta często zamykano w ośrodkach psychiatrycznych. To bardzo poważny błąd, ponieważ psychiatra i psycholog to dwie różne osoby.

Bezpłatne szkolenie Trening Automotywacji

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu Trening Automotywacji.

Termin: 18.05.2019

Miejsce: Gdynia

Godziny: 10:00-13:00

Po co szkolić pracownika?

Jakie korzyści zyskują pracodawcy szkoląc swoich pracowników?

               Ludzie są szczególnym zasobem organizacji, ponieważ ich kompetencje, w skład których wchodzi wiedza, doświadczenia, umiejętności i zdolności, stają się zasobem o charakterze strategicznym. Zasobem, który pozwala organizacji zdobywać przewagę konkurencyjną. Inwestycja w pracowników prowadzi z jednej strony do osiągnięcia korzyści w postaci wartości dodanej do przedsiębiorstwa, a z drugiej – przynosi korzyści dla jednostki w postaci lepszego bytu, możliwości dalszego rozwoju, zadowolenia z wykonywanej pracy i podniesienia jakości życia.

Bezpłatne szkolenie Zarządzanie i Kierowanie Zespołem

Zapraszamy na nasze kolejne bezpłatne szkolenie. Szczegóły oraz formularz zgłoszenia w załącznikach.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Agresja – jak sobie z nią radzić?

ostatnim czasie, wiele uwagi w mediach poświęca się dyskusjom nad mową nienawiści, która wypełnia naszą codzienność. Obecna jest w telewizji, prasie, internecie.

Ja w swoim artykule chciałabym pochylić się nad innym zagadnieniem związanym negatywnymi emocjami wobec drugiej osoby, a mianowicie agresją.

Czym jest agresja? Jak sobie z nią radzić? Czy karanie przyczynia się do zmniejszenia przemocy? Jeżeli nie, to czy są inne sposoby na przeciwdziałanie agresji?

Twierdzisz, że brakuje Ci czasu? Sprawdź ile nieświadomie go marnujesz.

„Bezlitosna potworność. Lecą godziny, dni, tygodnie, bez znaczenia i wagi, aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać” - Aleksander Minkowski

Czasem czasu ciągle nam za mało. Czasem czasu cofnąć by się chciało.

Zmiana siedziby

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01.01.2019 zmienił się adres siedziby: ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508, 80-855 Gdańsk

«123»