MENU

PL

Agnieszka Wojtas

Jestem absolwentką Zarządzania inżynierskiego na Politechnice Gdańskiej oraz studentką drugiego roku International Management na tej samej uczelni. Jest to kierunek międzynarodowy, na którym to mam okazję doświadczać spotkań z różnymi kulturami. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, interesuję się wpływem czynników kształtujących osobowość dorosłego człowieka. W wolnym czasie wspinam się i podróżuję, szczególną radość czerpię z wędrowania po górach. Realizuję się również artystycznie, co pomaga mi w rozwijaniu kreatywności na polach niezwiązanych bezpośrednio ze sztuką.

Karolina Kowalewska

Jestem studentką IV roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją wiedzę pogłębiam w dziedzinie psychologii klinicznej oraz dzieci i młodzieży. Od niedawna wykorzystuję swój potencjał  w obszarze organizacji, zarządzania i marketingu, aby móc czerpać inspirację z różnego rodzaju źródeł i uzyskać szerszy obraz człowieka. Pomimo tego, że charakteryzuję się umysłem analitycznym, posiadam potencjał w obszarze twórczym i sprawdzam się w zadaniach wymagających kreatywności. Jako absolwentka liceum plastycznego, pasjonuję się również sztuką, a wolny czas poświęcam rysowaniu. Lubię dzielić się swoją wiedzą z innymi, dlatego karierę zawodową wiążę z doradztwem oraz prowadzeniem różnego rodzaju szkoleń i warsztatów rozwojowych.

Dorota Bucholc

Studiuję Psychologię Zdrowia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Interesuję się szeroko pojętym pojęciem zdrowia i dlatego wiem jak ważna jest jego równowaga, stanowiąca bazę do osiągania jakichkolwiek sukcesów w życiu. Obecnie szkolę się na trenera terapii Simontonowskiej. Praktyki odbywam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym, w którym prowadzę autorskie badanie naukowe, w Wojewódzkim Centrum Onkologii oraz w firmie PERSPECTA. Pasjonuje mnie psychologia biznesu. Chcę uzyskać certyfikat trenerski i profesjonalnie wspierać ludzi w ich przygodzie rozwoju osobistego. Lubię stawiać sobie nowe cele i konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Bliska jest mi samodyscyplina. Wytrwałości uczą mnie surfing i jazda konna. W czasie wolnym gram na gitarze. Uwielbiam tworzyć i z wielką chęcią uruchamiam kreatywność, co sprawia mi wielką radość.

Wioleta Górecka

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Informatyka ze specjalizacją Grafika Komputerowa. Doskonale odnajduje się w pracy z ludźmi a jakiś czas temu zaczęłam interesować się pracą w dziale zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie jestem praktykantką PERSPECTA co umożliwi mi zdobycie szerokiej wiedzy oraz doświadczenia w tej dziedzinie. Wolny czas spędzam z moim psem na szkoleniach z ratownictwa.

Monika Szatkowska

Obecnie studiuję psychologię na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Oprócz zainteresowań nad psychologią kliniczną dodatkowo zgłębiam wiedzę na temat psychologii biznesu i zarządzania.

Kinga Plińska

Jestem studentką drugiego roku Psychologii w biznesie o specjalizacji coaching i mentoring na WSB w Gdańsku. Moją pasją jest zagłębianie wiedzy na temat psychologii, a w szczególności coachingu, i właśnie tym determinowałam wybór studiów

Katarzyna Kocur

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznejo specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Konsumenta oraz Interwencja Kryzysowa. Obecnie kończy doktorat z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Krzysztof Greliak

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Psychologia Makrospołeczna.

Mariola Jakubowska Korcz

Od ponad 26 lat wiąże swoje doświadczenie zawodowe z księgowością m.in. na stanowiskach: Główna Księgowa FancyFon S.A., Dyrektor oddziału w Gdańsku Polskiego Centrum Audytu i Rachunkowości sp. z o.o. Warszawa, Główny Księgowy Hotelu Chińskiego ZHONG HUA w Sopocie.

Dorota Mazurkiewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (prawo administracyjne, zarządzanie w administracji) a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Praktyka zarządzania projektami unijnymi w tym projekty strukturalne). Trener, coach, z certyfikatem ukończenia Szkoły Trenerów, specjalista zarządzania w administracji.

Agnieszka Orzug

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Konsumenta oraz Interwencja Kryzysowa. Absolwentka Podyplomowych Studiów na kierunku Akademia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej.

Agnieszka Szponar

Certyfikowany Coach ICC (International COaching Community). Ukończyła Szkołę Trenerów „Heuresis” w Krakowie. Absolwentka Studiów Podyplomowych Psychologia Pozytywna na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Małgorzata Stefaniak

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia o ze specjalizacją Organizacja i Zarządzanie oraz Podyplomowych Studiów na kierunku Marketing.

Andrzej Grzywacz

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia oraz Zarządzanie i Marketing. Brał udział w szeregu kursów i szkoleń z zakresu zarządzania podczas dwóch staży studenckich w Stanach Zjednoczonych.

Karolina Kucharczyk

Koordynator Pomorskiego Centrum Biznesu