MENU

PL

Katarzyna Kocur - Kisielewicz

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznejo specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Konsumenta oraz Interwencja Kryzysowa. Obecnie kończy doktorat z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Krzysztof Greliak

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Psychologia Makrospołeczna.

Agnieszka Orzug

Psycholog. Coach. Psycholog transportu. Absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku Psychologia. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Akademia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej oraz Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki na Uniwersytecie SWPS.

Małgorzata Stefaniak

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia o ze specjalizacją Organizacja i Zarządzanie oraz Podyplomowych Studiów na kierunku Marketing.

Andrzej Grzywacz

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia oraz Zarządzanie i Marketing. Brał udział w szeregu kursów i szkoleń z zakresu zarządzania podczas dwóch staży studenckich w Stanach Zjednoczonych.

Dorota Mazurkiewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (prawo administracyjne, zarządzanie w administracji) a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Praktyka zarządzania projektami unijnymi w tym projekty strukturalne). Trener, coach, z certyfikatem ukończenia Szkoły Trenerów, specjalista zarządzania w administracji.

Jakub Deleżuch

Student czwartego roku psychologii zdrowia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i trzeciego roku zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, członek wielu organizacji samorządowych powiązanych ze zdrowiem człowieka. Przyszłość zawodową wiąże z pracą w HR. Ambitny i komunikatywny. W ramach pracy badawczej interesuje się badaniem zmęczenia i wypalenia zawodowego, a w wolnym czasie geografią, grą na gitarze i kinematografią.

Magdalena Bernaciak

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku zarządzanie ze specjalnością zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa. Obecnie jest na pierwszym roku studiów II stopnia na kierunku ekonomia ze specjalizacją innowacyjność w gospodarce. Swoją przygodę z zarządzaniem zasobami ludzkimi zaczęła w 2012 roku, kiedy w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej objęła funkcję zastępowej, a w późniejszych latach przybocznej i drużynowej. Ceni współpracę w zespole, gdzie dostrzega wartość komunikatywności, empatii oraz współdziałania. W wolnym czasie uczęszcza na długie spacery, gra w strategiczne gry planszowe oraz ogląda musicale.

Julia Łoś

Studentka trzeciego roku stacjonarnych studiów licencjackich na kierunku politologii ze specjalnością ustrojowo-samorządową na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją przyszłość zawodową wiąże z pracą w HR. W tym celu pozyskuje wiedzę na temat mechanizmów działania rynku, rozwoju osobistego, czy też nowych zagadnień ze świata HR-u na różnych szkoleniach oraz samodzielnie. Interesuje się także rozwojem social mediów i ich wykorzystaniem w marketingu.

Aleksandra Barsow

Studentka czwartego roku psychologii ze specjalnością zarządzania, organizacji i marketingu na Uniwersytecie Gdańskim.  Otwarta na innych i komunikatywna. W przyszłości chciałaby pracować  HR. W pracy  najbardziej interesuje się aspektami poszerzania kompetencji przez pracowników, przywiązania do pracy oraz  dobrostanu zawodowego. Natomiast  w wolnym czasie lubi grać w gry planszowe, czytać książki oraz poszerzać swoją wiedzę na temat kosmetologii.

Weronika Oryl

Studentka drugiego roku studiów na kierunku zarządzanie na Politechnice Gdańskiej. Na swoich studiach najbardziej lubi przedmioty humanistyczne.  Uważa, że wszelkie konflikty są niepotrzebne i zgubne. Interesuje się HR-em miękkim w szczególności motywacją oraz rozwojem pracowników i wiąże z tym swoją przyszłość zawodową. W wolnych chwilach lubi czytać książki o psychologii społecznej, uczyć się języków obcych i biegać dla rozluźnienia umysłu.