MENU

PL

Damian Manuszewski

Nazywam się Damian Manuszewski i jestem studentem V roku prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją przyszłość wiążę z tematyką HR, dlatego też chcę nabyć doświadczenie poprzez praktykę w firmie PERSPECTA.  Chciałbym posiadać odpowiednie umiejętności, które pozwolą mi rozwinąć się w tej branży.  Jestem osobą, która w krótkim czasie potrafi opanować nowe zagadnienia i obowiązki.  Zawsze dążę do tego, aby powierzone mi zadanie zostało w pełni wykonane. Moimi zainteresowaniami prócz obszaru hr i prawa pracy to sport, historia. Ponadto lubię podróżować,  przy okazji uwieczniać ciekawe miejsca na zdjęciach.

Agnieszka Kreft

Jestem studentką I roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Po pierwszym semestrze, jako specjalność, wybrałam – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, kierując się chęcią rozwoju w tej branży i wiążąc z nią przyszłość zawodową. Aby zdobyć niezbędne doświadczenie, podjęłam praktyki w firmie PERSPECTA. Jestem ciekawą świata, niepoprawną optymistką. Lubię wyzwania i szybko się uczę. Jeśli czegoś się podejmuję, zawsze angażuję się w 100% w wykonanie zadania. Poza zainteresowaniami związanymi z tematyką HR, moją pasją są podróże. Odkrywam interesujące miejsca, poznaję inne kultury, lokalną kuchnię i zawsze wracam z fantastycznymi wspomnieniami i co ważne - bogatsza o nową wiedzę.

Adriana Bajorska

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, ze specjalizacją w zakresie psychologii klinicznej. Ukończone studia podyplomowe o kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas wieloletniej pracy w Areszcie Śledczym, gdzie pełniłam funkcję psychologa oddziału penitencjarnego. Zajmowałam się głównie prowadzeniem badań psychologicznych celem wstępnej diagnozy, opiniowaniem, a także prowadzeniem oddziaływań psychokorekcyjnych. Współtworzyłam programy readaptacyjne i prowadziłam warsztaty. Współpracowałam ze specjalistami różnych dziedzin. Podejmowałam szereg praktyk zawodowych m.in.  w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim,  dzięki którym poszerzałam umiejętności niezbędne w pracy psychologa.

Obecnie dołączyłam do zespołu firmy PERSPECTA, aby doświadczeniem zawodowym wspierać inicjatywy w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Agnieszka Kotowska

Jestem studentką I roku Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuję się zarządzaniem oraz psychologią. Planuję swoją karierę w branży Human Resource. Jestem osobą bardzo otwartą, skupioną, która stara się trzeźwo patrzeć na świat chociaż nie brak mi pomysłów. Od niedawna praktykuję kuchnię wegetariańską, trenuję jogę oraz pilates. Literacko pociąga mnie twórczość autorów polskich jak Sylwii Hutnik,albo rosyjskich jak Puszkin, Dostojewski, Tołstoj. Uczę się języka angielskiego w biznesie oraz języka rosyjskiego - jedynie hobbistycznie.

Kinga Plińska

Jestem studentką drugiego roku Psychologii w biznesie o specjalizacji coaching i mentoring na WSB w Gdańsku. Moją pasją jest zagłębianie wiedzy na temat psychologii, a w szczególności coachingu, i właśnie tym determinowałam wybór studiów

Kinga Karwaszewska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, z tytułem magistra psychologii (ścieżka specjalizacyjna Psychologia organizacji i zarządzania). Obecnie jestem w trakcie  studiów podyplomowych na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Sopocie, kierunek Specjalista ds. HR.

Mateusz Bobrowski

Obecnie studiuję Psychologię w Biznesie na WSB w Gdańsku - specjalizacja: Zarządzanie zasobami ludzkimi. Moją pasją jest rozwój osobisty i psychologia. Zawsze mam masę nowych pomysłów. Lubię doświadczać nowych rzeczy i nie boję się wychodzić poza schematy. Dobrze czuje się w towarzystwie innych ludzi. W wolnym czasie lubię oglądać dobre seriale, czytać książki i grać na konsoli.

Alina Topolska

Jestem studentką trzeciego roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją przyszłość wiążę z psychologią biznesu, dlatego ścieżką specjalizacyjną, na którą się zdecydowałam jest psychologia organizacji, zarządzania i marketingu.

Alan Balewski

Student trzeciego roku psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, realizujący specjalność: Psychologia w Biznesie.

Michał Kozłowski

Obecnie studiuje fotografię będącą specjalizacją kierunku dziennikarstwo i komunkacja społeczna na Uniwerytecie Gdańskim. Poprzednio studiował na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy humiastykę drugiej generacji na specjalizacji człowiek cyfrowy.

Dominika Ogórek

Studentka czwartego roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją karierę rozwija w kierunku psychologii biznesu i z tego powodu zdecydowała się na wybór ścieżki - Psychologia Organizacji i Zarządzania.

Katarzyna Kocur

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznejo specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Konsumenta oraz Interwencja Kryzysowa. Obecnie kończy doktorat z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Krzysztof Greliak

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Psychologia Makrospołeczna.

Mariola Jakubowska Korcz

Od ponad 26 lat wiąże swoje doświadczenie zawodowe z księgowością m.in. na stanowiskach: Główna Księgowa FancyFon S.A., Dyrektor oddziału w Gdańsku Polskiego Centrum Audytu i Rachunkowości sp. z o.o. Warszawa, Główny Księgowy Hotelu Chińskiego ZHONG HUA w Sopocie.

Dorota Mazurkiewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (prawo administracyjne, zarządzanie w administracji) a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Praktyka zarządzania projektami unijnymi w tym projekty strukturalne). Trener, coach, z certyfikatem ukończenia Szkoły Trenerów, specjalista zarządzania w administracji.

Agnieszka Orzug

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Konsumenta oraz Interwencja Kryzysowa. Absolwentka Podyplomowych Studiów na kierunku Akademia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej.

Agnieszka Szponar

Certyfikowany Coach ICC (International COaching Community). Ukończyła Szkołę Trenerów „Heuresis” w Krakowie. Absolwentka Studiów Podyplomowych Psychologia Pozytywna na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Małgorzata Stefaniak

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia o ze specjalizacją Organizacja i Zarządzanie oraz Podyplomowych Studiów na kierunku Marketing.

Andrzej Grzywacz

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia oraz Zarządzanie i Marketing. Brał udział w szeregu kursów i szkoleń z zakresu zarządzania podczas dwóch staży studenckich w Stanach Zjednoczonych.

Marta Gierczak

Studentka trzeciego roku zarządzania o specjalizacji zarządzanie zasobami ludzkimi.

Karolina Kucharczyk

Koordynator Pomorskiego Centrum Biznesu