MENU

PL

Katarzyna Kocur - Kisielewicz

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznejo specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Konsumenta oraz Interwencja Kryzysowa. Obecnie kończy doktorat z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Krzysztof Greliak

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Psychologia Makrospołeczna.

Agnieszka Orzug

Psycholog. Coach. Psycholog transportu. Absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku Psychologia. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Akademia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej oraz Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki na Uniwersytecie SWPS.

Małgorzata Stefaniak

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia o ze specjalizacją Organizacja i Zarządzanie oraz Podyplomowych Studiów na kierunku Marketing.

Andrzej Grzywacz

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia oraz Zarządzanie i Marketing. Brał udział w szeregu kursów i szkoleń z zakresu zarządzania podczas dwóch staży studenckich w Stanach Zjednoczonych.

Mariola Jakubowska Korcz

Od ponad 26 lat wiąże swoje doświadczenie zawodowe z księgowością m.in. na stanowiskach: Główna Księgowa FancyFon S.A., Dyrektor oddziału w Gdańsku Polskiego Centrum Audytu i Rachunkowości sp. z o.o. Warszawa, Główny Księgowy Hotelu Chińskiego ZHONG HUA w Sopocie.

Dorota Mazurkiewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (prawo administracyjne, zarządzanie w administracji) a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Praktyka zarządzania projektami unijnymi w tym projekty strukturalne). Trener, coach, z certyfikatem ukończenia Szkoły Trenerów, specjalista zarządzania w administracji.

Agnieszka Szponar

Certyfikowany Coach ICC (International COaching Community). Ukończyła Szkołę Trenerów „Heuresis” w Krakowie. Absolwentka Studiów Podyplomowych Psychologia Pozytywna na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Justyna Bogumił

Studentka II roku studiów licencjackich Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych o specjalności Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim. Poza studiami bardzo aktywna społecznie w organizacjach studenckich i pozarządowych takich jak Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego czyForum Młodych Dyplomatów. Interesuje się szeroko pojętymi stosunkami międzynarodowymi i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Swoją przyszłość chce związać z dyplomacją lub z HR. W wolnym czasie lubi oglądać filmy i seriale o tematyce politycznej.

Justyna Marchewka

Studentka ostatniego roku w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie, na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Przez kilka lat żyjąca na emigracji, współpracująca w zespole łączącym członków z różnych zakątków świata, co poskutkowało szkoleniami z zarządzania wielokulturowego. Lubiąca ludzi, interesująca się psychologią i sportem, swoją przyszłość wiąże z dziedziną HR. W pracy ceni sobie otwartość oraz jasną i klarowną komunikację. Uważa, że jest to klucz do budowania relacji i efektywnego zespołu. Prywatnie miłośniczka polskiej alternatywy, dlatego wolny czas spędza najchętniej słuchając muzyki i uczestnicząc w koncertach.

Nina Sokołowska

Studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Psychologia, ze specjalizacją Psychologia Biznesu, na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Swoją przyszłość wiąże z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Interesuje się tematyką marketingu, wpływu społecznego oraz psychologią organizacji pracy. W relacjach międzyludzkich ceni sobie zaufanie i otwartość. Prywatnie miłośniczka zwierząt. W wolnych chwilach lubi podróżować, czytać zagraniczne kryminały, a także eksperymentować z kuchnią wegańską.

Alicja Guć

Studentka I roku studiów magisterskich w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Swoją przyszłość wiąże z HR-em. Poza tym bierze udział we wszelakich wolontariatach, akcjach społecznych oraz należy do organizacji studenckiej. Interesuje się psychologią koloru i tym jak dany wizerunek wpływa na nasz odbiór. W życiu dąży do harmonii i równowagi, która według niej jest kluczem do szczęśliwego życia. W wolnym czasie uprawia sport, podróżuje i pogłębia kwestie na temat rozwoju osobistego.

Joanna Lubiejewska

Studentka ostatniego roku studiów licenjackich na kierunku Psychologia w biznesie, ze specjalizacją Zarządzanie zasobami ludzkimi. Swoją przyszłość wiąże z dziedziną HR. Interesuje się zarządzaniem i psychologią wywierania wpływu. Lubi kontakt z ludźmi i dąży do jak największego rozwoju osobistego. Zadaniowiec, któremu zależy na partnerskich relacjach ze współpracownikami i dobrej atmosferze. W wolnej chwili lubi czytać książki o tematyce arabskiej oraz oglądać seriale kryminalne.

Mariana Stashkiv

Studentka ostatniego roku studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie o specjalności Zarządzanie Międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Interesuje się psychologią w zarządzaniu oraz obszarem HR. W swojej pracy licencjackiej zajmuje się przeglądem tematu kultury organizacyjnej oraz bada zależność pomiędzy sukcesem przedsiębiorstw a ich kulturą. W ludziach ceni otwartość, pracowitość oraz uczciwość. Uważa, że budowanie dobrych relacji oraz atmosfery w przedsiębiorstwie jest ważnym dla uzyskania dobrych wyników w pracy. W wolnym czasie uprawia sport, podróżuje, czyta książki oraz ogląda filmy.

Paulina Kubińska

Pielęgniarka z dziesięcioletnim stażem pracy w Wielkiej Brytanii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Ma głowę pełną poemigracyjnych pomysłów, nie boi się nowych wyzwań. Interesuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi, efektywnym organizowaniem czasu i biznesem. Marzy o założeniu w przyszłości domu opieki, opartego na poznanych na emigracji standardach. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki i śpiewać. W porze jesiennej zamienia się w maniaczkę zbierania grzybów.