MENU

PL

Katarzyna Kocur - Kisielewicz

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznejo specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Konsumenta oraz Interwencja Kryzysowa. Obecnie kończy doktorat z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Krzysztof Greliak

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalizacjach: Psychologia Organizacji oraz Zarządzania, Psychologia Marketingu i Psychologia Makrospołeczna.

Agnieszka Orzug

Psycholog. Coach. Psycholog transportu. Absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku Psychologia. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Akademia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej oraz Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki na Uniwersytecie SWPS.

Małgorzata Stefaniak

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia o ze specjalizacją Organizacja i Zarządzanie oraz Podyplomowych Studiów na kierunku Marketing.

Andrzej Grzywacz

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Psychologia oraz Zarządzanie i Marketing. Brał udział w szeregu kursów i szkoleń z zakresu zarządzania podczas dwóch staży studenckich w Stanach Zjednoczonych.

Mariola Jakubowska Korcz

Od ponad 26 lat wiąże swoje doświadczenie zawodowe z księgowością m.in. na stanowiskach: Główna Księgowa FancyFon S.A., Dyrektor oddziału w Gdańsku Polskiego Centrum Audytu i Rachunkowości sp. z o.o. Warszawa, Główny Księgowy Hotelu Chińskiego ZHONG HUA w Sopocie.

Dorota Mazurkiewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (prawo administracyjne, zarządzanie w administracji) a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Praktyka zarządzania projektami unijnymi w tym projekty strukturalne). Trener, coach, z certyfikatem ukończenia Szkoły Trenerów, specjalista zarządzania w administracji.

Agnieszka Szponar

Certyfikowany Coach ICC (International COaching Community). Ukończyła Szkołę Trenerów „Heuresis” w Krakowie. Absolwentka Studiów Podyplomowych Psychologia Pozytywna na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Joanna Tomecka

Studentka trzeciego roku psychologii o specjalizacji Psychologia Pracy i Biznesu na Uniwersytecie Gdańskim.  Wybrała ten kierunek ze względu na zainteresowanie jednocześnie ludźmi, ludzkimi zachowaniami oraz biznesem. Oprócz tego interesuje się psychologią sportu, 9 lat trenowała pływanie. Planuje rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. Jest osobą bardzo pozytywną, otwartą i sumienną. 

Aleksandra Malicka

Studentka trzeciego roku Psychologii pracy i biznesu na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuje się rozwojem osobistym, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz marketingiem. Jej szczególną  uwagę zwraca temat kobiet w biznesie. W pracy chce wykorzystać psychologiczną wiedzę  do odkrycia potencjału innych ludzi i ich pozytywnego motywowania. Lubi kiedy się dużo dzieje w jej życiu, dlatego stara się cały czas rozwijać i podejmować nowe obowiązki. Uważa, że doświadczenia z których czerpie wiedzę, zaprocentują w przyszłości. W wolnym czasie czyta książki z zakresu psychologii oraz rozwoju osobistego. Jest pasjonatką podróży i dobrej kuchni.

Aleksandra Jakubowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku doradztwo zawodowe i personalne z elementami coachingu. Planuje uzupełnić swoją wiedzę również z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na studiach podyplomowych. Interesuje ją tematyka doradztwa personalnego  oraz efektywnego zarządzania zespołem. W pracy najbardziej ceni współpracę, pozytywną atmosferę i zaangażowanie. Stawia na stały rozwój osobisty i ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji. Pragnie zdobywać nowe doświadczenia, które pozwolą jej osiągnąć lepsze wyniki w przyszłości. Jest osobą bardzo obowiązkową, otwartą oraz pozytywnie nastawioną do życia. W życiu prywatnym ceni sobie spokój- najchętniej na wsi w towarzystwie dobrej książki.

Iwona Cender

Studentka III roku studiów magisterskich na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na wydziale instrumentalnym, specjalność gitara klasyczna. Od września 2019  roku nauczyciel klasy gitary w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. Oprócz zainteresowania literaturą, muzyką czy teatrem odkryła pasję z takich dziedzin jak dydaktyka, zgłębianie form i technik nauczania i zapamiętywania, motywacji oraz etapów i ich  charakterystyki w rozwoju człowieka od najmłodszych lat.

Sandra Świeczkowska

Studentka czwartego roku psychologii na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Psychologia to dziedzina nauki, którą interesuje się już od siedmiu lat i z nią wiąże swoją zawodową przyszłość. Główne interesujące ją obszary to psychologia władzy, przywództwa oraz zarządzania. Cechy charakterystyczne Sandry to zaangażowanie, sumienność, duża ambicja i dokładność w wykonywaniu powierzanych jej obowiązków. Chętnie pogłębia wiedzę w ciekawych dla niej obszarach a do jednego z nich należy szeroko pojęty HR oraz szkolenia. Wychodzi z założenia, że tylko łączenie wiedzy teoretycznej z praktyką zawodową pozwoli osiągnąć sukces, podejmowanie wyzwań umożliwi głębsze poznanie siebie a chęć nieustannego rozwoju przyniesie zawsze obustronne korzyści. Jej największą pasją, której oddaje się w wolnym czasie, jest śpiew.

Aleksandra Marciniak

Studentka trzeciego roku psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Obecnie rozpoczyna specjalizację Psychologia biznesu. Szczególnie interesuje się psychologią marketingu. Bardzo ważna jest dla niej zarówno edukacja, jak i doświadczenie. Na pierwszym miejscu stawia rozwój. Lubi podejmować się wielu projektów, które później wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Zawsze patrzy na świat pozytywnie i pamięta, że jedyną stałą w jej życiu jest zmiana. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi lub poświęcić się lekturze literatury faktu.

Joanna Kaczmarek

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka II roku stosunków międzynarodowych ze specjalizacją dyplomacja publiczna na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się rozwojem osobistym i relacjami międzykulturowymi. Wierzy w ludzi, ma w sobie dużo empatii. Zaraża energią, potrafi zmotywować i zainspirować. Jest wierna zasadzie dłuższego stołu, a nie wyższego muru. Ambitna, odpowiedzialna, twórcza. Nie boi się nowych wyzwań. Uważa, że jeden krok w tył po zrobieniu kroku w przód nie jest tragedią, a... cha-chą. Wolny czas wypełniają jej podróże, pisanie i rap.

Olga Staszewska

Absolwentka psychologii  oraz mediacji sądowych na Uniwersytecie Gdańskim. Cechy charakterystyczne Olgi to rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, kreatywność i pasja do pracy z ludźmi. Chętnie zglębia tematy związane z psychologią rozwoju człowieka, relacjami międzyludzkimi. Stale pogłębia swoją wiedzę i nabywa nowych kompetencji. Na pierwszym miejscu stawia rozwój. Z każdego miejsca, w którym się znajdzie pragnie czerpać jak najwięcej wiedzy i doświadczenia. Lubi podejmować się wielu rzeczy, cechuje ją multizadaniowność. Jak twierdzi, doba jest zbyt krótka na zrealizowanie wszystkich pomysłów. Wolny czas wypełnia czytaniem książek, uprawianiem sportu.