MENU

PL

Szkolenia z zarządzania

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, których interesują skuteczne i ciekawe szkolenia. Zarządzanie to jeden z głównych zakresów tematycznych – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Niezależnie od wybranego wariantu szkolenia zawsze staramy się jak najlepiej dostosować jego zakres do specyfiki branży, z jaką są związani uczestnicy. Dzięki temu zajęcia stają się bardziej efektywne, a kursanci zapoznają się z tematyką przydatną w ich zawodzie. Dbamy także o to, aby ich zakres był dopasowany do stanowisk poszczególnych uczestników. Nasi doświadczeni trenerzy korzystają z najnowszych technik szkoleniowych, które pomagają w zdobyciu nowych kompetencji. Możemy pochwalić się bardzo zróżnicowaną ofertą. Zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej strony, za której pośrednictwem informujemy o aktualnie realizowanych propozycjach szkoleniowych. Nasi Klienci mogą zdecydować się między innymi na szkolenia z:

  • zakresu zarządzania i delegowania zadań,
  • zarządzania i kierowania zespołem, zarządzania produkcją,
  • zarządzania projektami,
  • zarządzania sekretariatem,
  • zarządzania sobą w czasie
  • zarządzania zasobami ludzkimi.

Podczas przeprowadzanych treningów uczestnicy mają szanse zweryfikować swoje rzeczywiste umiejętności z danego zakresu. Każdy z naszych kursów ma jasno ustalone cele, które realizujemy za pomocą wykładów i części praktycznej. Współpracujemy z najlepszymi trenerami, dzięki czemu jesteśmy w stanie usatysfakcjonować najbardziej wymagających uczestników. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego szkolenia, aby przekonać się, jak powinno przebiegać efektywne zarządzanie.

Atrakcyjny program szkoleniowy

Jako profesjonaliści doskonale wiemy, jak ważne jest zapewnienie uczestnikom atrakcyjnej formy treningów szkoleniowych. Zwracamy uwagę na to, aby część teoretyczną ograniczyć do niezbędnego minimum, stawiając nacisk na praktyczne zastosowanie zdobytych kompetencji. Dzięki temu uczestnicy rzeczywiście poznają swoje umiejętności i wiedzą, w jaki sposób mogą je wykorzystywać na gruncie zawodowym. Poszczególnie szkolenia z zarządzania różnią się między sobą szczegółowo określonymi celami. Pomożemy wybrać odpowiednią propozycję, mając na uwadze indywidualne oczekiwania. Głównym założeniem może być efektywne rozdzielanie pracy między pracownikami i wydawanie im jasnych poleceń. W ramach prowadzonych treningów uczestnicy uczą się także, na czym powinna polegać skuteczna komunikacja i jaką rolę musi pełnić lider zespołu. Zajęcia mogą również obejmować zarządzanie produkcją, odnosząc się do takich zagadnień, jak optymalizacja jej procesów i metody usprawnienia. Nasza oferta jest skierowana także do osób, które zajmują się projektami. Na tematycznym szkoleniu mogą dowiedzieć się, na czym powinno polegać ich skuteczne planowanie, jak należy wykorzystywać narzędzia i dokumentację projektową oraz w jaki sposób przygotować się do funkcji lidera. Ponadto wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób kierujących sekretariatem. Na prowadzonych przez nas zajęciach mają one szansę zdobyć nowe kompetencje z zakresu efektywnego zarządzania tym szczególnym obszarem. Trenerzy wprowadzają w tajniki pracy biurowej, prezentując nowe podejście do roli sekretarki.

Zarządzanie sobą i zasobami ludzkimi

 Kadra może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć nakierowanych na naukę efektywnego zarządzania czasem. W ramach realizowanych treningów uczestnicy mogą dowiedzieć się, jak w odpowiedni sposób należy planować godziny pracy i usprawnić wykonywanie obowiązków zawodowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wypracować umiejętność prawidłowego określania celów. Sporą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się także szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Na zajęciach uczestnicy dowiadują się, jak w pełni wykorzystywać ludzki potencjał i jaką rolę dla firmy odgrywa ten cenny kapitał. Trenerzy dzielą się swoją wiedzą dotyczącą efektywnego motywowania podwładnych, rozwiązywania trudnych sytuacji w zespole czy mobilizacji grupy do wykonania konkretnych zadań.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia z zarządzania?

Proponujemy szkolenia zamknięte z programem indywidualnie dostosowanym do oczekiwań uczestników. Z naszą pomocą kursanci szybko poznają tajniki zarządzania i dowiedzą się, w jaki sposób można je skutecznie wykorzystać na gruncie zawodowym. Stosujemy popularne i cenione techniki szkoleniowe, w tym prezentacje multimedialne, testy psychologiczne, dyskusje i demonstracje, psychodramy, gry symulacyjne i case studies. Każdy uczestnik ma do dyspozycji bogaty pakiet materiałów informacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi modułami treningów, aby na tej podstawie wybrać odpowiednią formę szkolenia. Formularze zgłoszenia można pobrać bezpośrednio za pośrednictwem naszej strony internetowej. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla właścicieli mniejszych firm oraz osób prywatnych.