MENU

PL

FAQ

Jak długo firma Perspecta istnieje na rynku?
Firma PERSPECTA z powodzeniem działa na rynku od 11 lat. Zawdzięczamy to szerokiej ofercie szkoleniowej, możliwości uzyskania dofinansowań oraz profesjonalnej kadrze trenerskiej.

 

Jakie firmy współpracowały już z firmą PERSPECTA i jakie mieli opinie?
Na stronie internetowej pod adresem http://perspecta.pl/zaufali-nam znajduje się lista większości firm, dla których przeprowadzaliśmy szkolenia. Otrzymujemy bardzo dużo listów referencyjnych, w których klienci zwracają uwagę na profesjonalizm trenerów, indywidualne podejście i dbanie o potrzeby Klienta.

 

Ile godzin trwa  szkolenie?
Szkolenie jest przygotowywane i realizowane w zależności od potrzeb klienta, może trwać od kilku godzin do kilkunastu dni.

 

Kto przeprowadza szkolenia?
Szkolenia przeprowadzają trenerzy, którzy specjalizują się w danej tematyce, są to osoby z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym.

 

Gdzie odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się na terenie całego kraju, w siedzibie firmy klienta bądź wzorganizowanej sali poza siedzibą. Realizujemy również szkolenia poza granicami kraju.

 

Jak zapisać się na szkolenie?
Do przygotowania oferty potrzebujemy miejsce szkolenia, ilość osób, tematykę oraz  ilość dni. Zapytanie z tymi informacjami prosimy przesłać na szkolenia@perspecta.pl. Zapisy na szkolenia dofinansowane są poprzez formularz dostępny na naszej stronie.

 

Czy podczas szkolenia przewidziana jest przerwa obiadowa lub kawowa?
Kwestia przerw pozostaje do uzgodnienia, zależnie od preferencji klienta.

 

Czy otrzymam certyfikat po przeprowadzonym szkoleniu?
Tak, po zakończonym szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje imienny certyfikat.

 

Czy szkolenie może odbyć się w innym języku niż polski?
Szkolenia mogą być przeprowadzone w każdym języku pod warunkiem wcześniejszego poinformowania o takiej potrzebie.

 

Czy jest możliwość otrzymania certyfikatu w języku angielskim?
Tak, możemy  wydać certyfikat w każdym języku jeśli jest taka potrzeba.

 

Czy istnieje możliwość zamówienia szkolenia spoza standardowej oferty?
Tak, istnieje taka możliwość. Szkolenia dostosowywane są do potrzeb klienta.

 

Czy każda firma może skorzystać z oferty szkoleń dofinansowanych?
Tak, zazwyczaj każda firma,  która ma siedzibę lub oddział w Polsce. Kryteria dofinansowań znajdują się w zakłdce Dofinansowania.

 

Jaka jest minimalna i maksymalna liczba uczestników szkolenia?
Szkolenia przeprowadzamy od  1 - 400 osób jednorazowo. Szkolenia dla większych grup prowadzimy zazwyczaj w mniejszych zespołach.

 

Czy istnieje oferta szkoleń indywidualnych?
Tak, oferta szkoleń indywidualnych jest realizowana na terenie całego kraju.

 

Jaka jest różnica między szkoleniem otwartym a zamkniętym?
Szkolenia zamknięte są tylko dla firm, program jest układany z uwzględnieniem specyfiki branży klienta. Szkolenia otwarte organizowane są najczęściej na terenie Trójmiasta/okolic, liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Ten rodzaj szkoleń dedykowany jest dla każdego , kto chciałby pogłębić swoją wiedzę z proponowanej przez nas tematyki. Szkolenia otwarte mają określony program szkoleniowy; w przypadku szkoleń zamkniętych program jest dopasowany do potrzeb klienta oraz specyfiki branży.

 

Czy mogę liczyć na dodatkową pomoc merytoryczną po szkoleniu?
Tak, miesiąc po szkoleniu mają Państwo zagwarantowaną, bezpłatną pomoc merytoryczną trenera.
 

 

Czy realizują Państwo badania marketingowe?
Wykonujemy badania z zakresu: badań rynku, wizerunku marki, opinii publicznej, satysfakcji klientów oraz badan systemów oceny i motywowania pracowników. Wykorzystujemy przy tym z indywidualnie skonstruowanych narzędzi marketingowych i działamy na terenie całej Polski. Do przygotowania szczegółowej oferty prosimy o przesłanie informacji: wielkość próby badawczej, region, forma badania, czas na realizację, chrakterystyka badania. Cyklicznie realizujemy również projekty dofinansowane w tym zakresie. Aktualne projekty znajdują się w zakładce Dofinansowania.

 

Czy realizują Państwo wsparcie po szkoleniu, budowę systemów ocen i motywacyjnych?
Po realizacji szkolenia realizujemy w ramach potrzeb wsparcie dla Klienta. Dodatkowo budujemy opisy stanowisk, standardy, systemy ocen okresowych oraz motywacyjne. Do przygotowania szczegółowej oferty prosimy o przesłanie informacji: ilość pracowników, zakres wsparcia, które Państwa interesuje, miejsce bądź miejsca (w przypadku kilku lokalizacji), w których ma zostać zrealizowany projekt. Cyklicznie realizujemy również projekty dofinansowane w tym zakresie. Aktualne projekty znajdują się w zakładce Dofinansowania.

 

Czy rezerwacja terminu szkolenia odbywa się z dużym wyprzedzeniem?
Zazwyczaj zapisy na szkolenia są z około 2-miesięcznym wyprzedzeniem. Jednak w każdej chwili konsultanci mogą przesłać do Państwa listę dostępnych terminów.

 

Jak przetwarzane są pozyskane przez firmę dane?
Dane przetwarzane są zgodnie z przepisami RODO.

 

Czy możliwa jest zmiana uczestnika po potwierdzeniu jego danych i udziału w szkoleniu?
Tak, jest możliwa zmiana listy uczestników, zgodnie z warunkami w umowie.

 

Jestem osobą prywatną - czy mogę wziąć udział w szkoleniu?
Tak, osoba prywatna może brać udział w szkoleniach otwartych i zamkniętych indywidualnych. Szkolenia indywidualne realizujemy na terenie całej Polski, a praca odbywa się w formie 1:1 (trener:uczestnik). Program dopasowany jest do potrzeb tylko jednego uczestnika.

 

Czy szkolenia można nagrywać?
Nie wyrażamy zgody na nagrywanie prowadzonych szkoleń.

 

Czy istnieje możliwość rezygnacji ze szkolenia. Jeżeli tak, to z jakim wyprzedzeniem i czy można liczyć na zwrot kosztów?
Rezygnacja ze szkolenia po podpisaniu umowy wiąże się z karą umowną.

 

Czy można zmienić lub poszerzyć część zagadnień poruszanych na szkoleniu?
Po podpisaniu umowy trener kontaktuje się z klientem aby doprecyzować wszystkie potrzeby szkoleniowe. Na tej podstawie przygotowywane są ćwiczenia oraz materiały.

 

Czy w szkoleniach przeważa część wykładowa czy warsztatowa?
Szkolenia  z zasady mają strukturę 20% wykład 80% ćwiczenia

 

Jeśli szkolenie trwa dwa dni, to czy zapewnione jest zakwaterowanie wraz z wyżywieniem?
Jako firma szkoleniowa możemy dodatkowo zająć się takimi usługami jak noclegi, wyżywienie, dodatkowe atrakcje. Współpracujemy z wieloma hotelami i ośrodkami.

 

Jak należy dokonać  płatności?
W zależności od warunków w umowie.

 

Czy firma zapewnia wszystkie materiały  niezbędne do przeprowadzenia szkolenia?
Tak, firma zapewnia wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia szkolenia.  Wszystkie informacje dotyczące sprzętu i materiałów zawarte są w umowie.

 

Czy jeżeli firma po raz drugi chcę skorzystać z tego samego tematu szkolenia, to czy te szkolenia będą wyglądały tak samo?
Nie, szkolenia nie będą prowadzone w ten sam sposób. Każde szkolenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb klienta. Mamy szeroką pulę zadań, gier i pomysłów z których korzystamy i ciągle tworzymy nowe. Informację o tych samych uczestnikach szkolenia powinien przekazać Klient.

Gdzie mogę znaleźć aktualne oferty szkoleń?
Informację o szkoleniach można znaleźć na następujących stronach internetowych:
szkolenia24.pl
szkolenia.com
trojmiasto.pl
perspecta.pl
oraz na naszym facebooku