MENU

PL

Szkolenia miękkie

Oferujemy profesjonalne szkolenia miękkie obejmujące różne zakresy tematyki. Pomagamy zdobyć umiejętności, które okażą się przydatne nie tylko w pracy, ale także na gruncie prywatnym. W rezultacie wypracowane kompetencje zasługują na miano uniwersalnych, ponieważ są niezbędne w wielu zawodach oraz pomagają radzić sobie z codziennymi trudnościami. Dzięki nim można zadbać o lepszą organizację czasu pracy i tym samym efektywniej wypełniać obowiązki. Okażą się one niezastąpione także w kontekście wypracowania odpowiednich umiejętności interpersonalnych. Warto podkreślić, że kompetencje miękkie są ściśle związane z inteligencją emocjonalną. Jeśli jest ona wysoko rozwinięta, pracownicy nie mają problemów z nawiązywaniem relacji z Klientem czy z pracą zespołową. Nasze szkolenia miękkie są nakierowane na zdobycie kluczowych umiejętności – nie tylko w kontekście biznesowym. Proponujemy szeroką ofertę zajęć, które różnią się między sobą szczegółowym profilem. Dużą popularnością cieszą się warsztaty z asertywności i autoprezentacji. Specjalizujemy się także w szkoleniach obejmujących problematykę efektywnego zarządzania czasem, kierowania zespołem, technik perswazji i negocjacji. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami, którzy potrafią w interesujący sposób przekazać swoją wiedzę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyboru szkolenia jak najlepiej wpisującego się w indywidualne oczekiwania. Pomagamy zrealizować zawodowe cele i podpowiadamy, jak szybko osiągnąć sukces w biznesie.

Szkolenie z asertywności

Jedno z naszych popularniejszych szkoleń dotyczy asertywności. Na zajęciach trener dokładnie wyjaśnia, czym jest postawa asertywna i w jakich momentach okaże się ona szczególnie pomocna. Uczestnicy dowiadują się, jak mogą radzić sobie w trudnych sytuacjach, aby opanować stres i w stanowczy sposób wyrazić swoje zdanie. Treningi obejmują również kwestię emocji w bezpośrednich relacjach z partnerem, który próbuje skłonić nas do zmiany decyzji. Ćwiczenia wprowadzające skutecznie angażują uczestników do zagłębienia się w tematykę asertywności. Poznawanie konkretnych technik idzie w parze z ich praktycznym zastosowaniem. Na naszych szkoleniach można nauczyć się pewności siebie, między innymi dzięki efektywnemu treningowi wzmacniającemu. Uczestnicy dowiadują się, na czym powinno polegać budowanie asertywnych próśb, krytyki i pochwały, a także, w jaki sposób należy radzić sobie z asertywną odmową. Doświadczony trener wyjaśnia także, jakie są różnice między omawianą postawą a wywieraniem wpływu i co jest miarą poziomu konformizmu w grupie. Szczegółowy zakres kursów opracowujemy w sposób indywidualny, kierując się preferencjami zleceniodawcy oraz liczbą uczestników. Wiemy, jak przeprowadzić szkolenia miękkie z asertywności, aby okazały się przydatne dla konkretnej grupy kursantów. Zachęcamy do kontaktu mailowego i ustalenia szczegółów.

Autoprezentacja i komunikacja

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferując program nauki w pełni dostosowany do ich potrzeb. Indywidualnie przygotowane zajęcia opierają się przede wszystkim na części praktycznej, która odnosi się do specyfiki branży. Realizujemy szkolenia miękkie, w których aż 80% czasu zajmują ćwiczenia. Jedną z naszych ciekawszych propozycji jest trening z zakresu komunikacji i autoprezentacji. W ramach prowadzonych zajęć uczestnicy poznają tajniki sztuki wystąpień publicznych i uczą się efektywnych sposobów przekazywania informacji. Na szkoleniu poruszamy także zagadnienia z zakresu komunikacji. Uczestnicy poznają jej różne formy oraz uświadamiają sobie, w jaki sposób mogą one wpłynąć na rozmówcę. Nasi trenerzy mogą przeprowadzić ćwiczenia obejmujące aktywne słuchanie lub skuteczną komunikację w grupie.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia miękkie?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która od lat oferuje kursy dedykowane różnym branżom. Oferta obejmująca ćwiczenia z zakresu umiejętności miękkich, takich jak zdolności komunikacyjne, perswazyjne czy organizacyjne, pomoże zadbać o lepszą efektywność pracy całego zespołu. Naukę przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi pomocniczych. Nasi trenerzy stawiają na ciekawe zajęcia ćwiczeniowe, które skutecznie angażują wszystkich uczestników. Zapewniamy odpowiednie materiały, dostosowując je do indywidualnych potrzeb kursantów. Realizujemy szkolenia miękkie z wykorzystaniem takich technik, jak case studies, dyskusje, gry symulacyjne, testy psychologiczne, psychodramy czy prezentacje multimedialne. Staramy się nie tylko zaciekawić wszystkich uczestników, ale także rzeczywiście wpłynąć na ich zdolności społeczne i psychologiczne, pozwalając zdobyć nowe kompetencje. Z naszą pomocą można zmienić nastawienie do pracy i zadbać o lepszą skuteczność w wypełnianiu obowiązków zawodowych. Zapraszamy do skorzystania z proponowanej oferty każdego, kto chce doskonalić swoje umiejętności z zakresu asertywności, komunikacji, organizacji pracy, negocjacji, rozwiązywania konfliktów czy kontroli emocjonalnej.