MENU

PL

„Firma Perspecta przeprowadziła w siedzibe Spółki szkolenie nt. Komunikacji w Zespole oraz Akademiii Sprzedaży. Powyższe szkolenia firma Perspecta zrealizowała profesjonalnie. Materiały szkoleniowe zostały przygotowane bardzo przejrzyście. Samo spotkanie prowadzone było w sposób komunikatywny
i bardzo interesujący, co możemy przełożyć na naszą codzienną pracę przy obsłudze Klienta. W związku z powyższym możemy polecić firmę Perspecta jako zaufaną i profesjonalną firmę szkoleniową, z której usług zamierzamy w przyszłości korzystać”.

                                                                                                                                       Tamara Mak

„Z czystym sumieniem rekomenduję firmę Perspecta jako partnera w realizacji projektów z zakresu zarządzania”

Ppłk Sławomir Paszkowski

„Dobór wykwalifikowanej kadry wykładowców, zaangażowanie i profesjonalizm pracowników Perspecty oraz elastyczność w działaniu została pozytywnie oceniona przez uczestników szkoleń.Stwierdzamy zatem, iż dotychczasowa praca została wykonana z należytą starannością, prawidłowo ukończona i spełniła nasze oczekiwania, dzięki czemu możemy ocenić firmę Perspecta jako rzetelnego partnera. Z przyjemnością udzielamy rekomendacji”.

„Pragniemy zarekomendować firmę Perspecta oraz Panią Katarzynę Kocur z trzech powodów, które były dla nas ważne i pozytywnie wyróżniające:

  • Profesjonalizm w działaniu pod względem przygotowania szkolenia oraz przeprowadzonych warsztatów
  • Partnerskie relacje, bezproblemowy kontakt
  • Obszerne podsumowanie szkolenia z rekomendacjami działań”

Agnieszka Żak-Stechlińska

„Z całą pewnością rekomendujemy firmę Perspecta jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji projektów szkoleniowych”.

Barbara Formusiak

„Rekomendujemy firmę Perspecta jako partnera w realizacji projektów szkoleniowych”.

Patryk Chonin

„W przyszłości planujemy dalszą współpracę z firmą Perspecta, jednocześnie rekomendując tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera”.

Grażyna Sawicka

„Szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z przedstawioną ofertą. Zajęcia prowadziła Pani Katarzyna Kocur, która interesująco przedstawiła zagadnienia związane z tematyką szkolenia i wykazała się doświadczeniem zawodowym oraz umiejętnościami pracy z grupą”.

Jacek Lenkiewicz

W przyszłości planujemy dalszą współpracę z firmą Perspecta, jednocześnie rekomendując tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Tomasz Chojnowski

„Firma intermeble w oparciu o dotychczasowe doświadczenie może poświadczyć wysoki poziom usług ofertowanych przez firmę Perspecta oraz polecić ją jako profesjonalnego dostawcę usług szkoleniowych, który rzetelnie wywiązuje się ze swoich szkoleń wobec Klientów”.

„Zaangażowanie, zrozumienie potrzeb klienta, dopasowanie programu do problematyki firmy i rynku uważam za jak najbardziej wartościowe dla naszego dalszego rozwoju. Wysoko oceniamy współpracę z firmą Perspecta pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym."

Hanna Drozdowska

„Firma IT Card rekomenduje firmę Perspecta jako partnera w realziacji projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi/doradztwa personalnego”.

Adam Matyaszek, Jacek Koszel

„Współpraca z Panią Katarzyną Kocur przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. W odniesieniu do w/w szkolenia rekomendujemy firmę Perspecta, jako solidnego partnera w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń”.

Sabina Kamińska

„Z przekonaniem polecamy Perspecta Pomorskie Centrum Biznesu jako kompetentnego, rzetelnego i odpowiedzialnego Partnera w organizacji szkoleń dla pracowników”.

Christian Bavnbek